تبلیغات
باشگاه کاربران
توصیه‌های بهداشتی برای پیشگیری از کرونا در وسایل نقلیه عمومی
رعایت نکات بهداشتی در شرایط کرونایی در وسایل حمل و نقل عمومی، موضوعی جدی است و باید بین مسافران و رانندگان وسایل نقلیه همکاری متقابل شکل بگیرد تا کرونا نتواند سلامتی فردی را تهدید کند.
چگونه سرماخوردگی، آنفولانزا و کرونا را از یکدیگر تشخیص دهیم؟
دانشمندان به دنبال راهکاری برای تشخیص این ۳ بیماری از یکدیگر هستند. هر ۳ این بیماری‌ها ریشه ویروسی دارند و در برخی علائم،‌ شباهت زیادی به یکدیگر دارند.
مرکز یادگیری
چگونه استرس کودکان از آموزش آنلاین را کاهش دهیم؟
نحوه حضور در مدارس با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و آموزش برخی دروس از طریق فضای مجازی یکی از عوامل استرس در برخی دانش‌آموزان است اما والدین می‌توانند با رعایت برخی نکات به فرزندشان کمک کنند تا با استرس‌های سال تحصیلی جدید کنار بیایند.
بازگشت به مدرسه در سایه کرونا
لذت بازگشت به مدرسه چیزی جز در آغوش کشیدن دوستان و هم‌شاگردی‌ها و جست‌وخیز کردن با آن‌ها نیست. اما این ویروس موذی اصلی‌ترین لذت‌ها را از همه ما سلب کرده است. بنابراین لازم است که فرزندتان را نسبت به مراقبت از دیگران حساس کنید.
گروه دین
شیخ حسین انصاریان
از عناوین جهان مرثیه خوان او را بس...
از قدیم گفته‌اند مرد گریه نمی‌کند، اما من فکر می‌کنم این گزاره یک بخش متممی دارد که طی زمان افتاده است و آن این است: مرد گریه نمی‌کند اما خدا نکند به گریه بیفتد. شیخ‌ حسین از همین مردهاست. خدا نکند به گریه بیفتد. با حرف‌های برخاسته از دلش کاری می‌کند که خاکستر می‌شوی.
گروه فرهنگ
تبلیغات
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
8787073854
افراد آنلاین
503